Hakkımızda

Kadın Yaptı - Hikayemiz

Arkadaşlarımız, komşularımız, annelerimiz ve kendimiz, tüm kadınlar, el emeğimiz ile güzel ürünler üretiyoruz. Bazen evde otururken, bazen bir atölyeye giderek, bazen kurslardan öğrenerek. Üretmek hobi iken, pazarlamak ve satmak işe dönüşüyor. Kadın Yaptı tüm bu emeklerin, ürünlerin pazarlamasını ve satışını sağlayacak bir kanaldır. Çünkü üreten kadınların büyük bir bölümü, ürettikleri ürünlerin kendilerine gelir sağlayabilmesi için yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değildir. Amacım onlara destek olmak ve yol açmaktır. 

Kadın Yaptı grubuna tasarımlarınız ve ürünleriniz ile katılabilir ya da portföyümüzde bulunan ürünleri www.chichandmades.com 'dan satın alabilirsiniz. 

Tasarladığınız ürünler ile Kadın Yaptı ailesine katılmak için kendinizi ve ürünlerinizi  anlatan bir yazıyı selda@chichandmades.com adresine email ile gönderebilirsiniz.

Dilerseniz ürünleri kategori kategori gezebilir, ya da aklınızdaki ürün tipini doğrudan arayabilirsiniz. Her yerde olmayanı bulmak için doğru yerdesiniz.

Kurumsal firmaların kampanyaları ve özel gün kutlamaları için seçilecek hediyelerde Kadın Yaptı ürünlerini tercih ederek üreten ve emekçi kadınlara destek olabilirsiniz. Bu projelerde firmalara özel ve logolu ürün çalışmaları yapılabilir.

Tüm kadın üreticileri ve müşterileri "Kadın Yaptı " ailesinde görmek umudu ile.